Wczytuję dane...

Gniazda i łączniki

Współcześnie trudno nam wyobrazić sobie dom bez odpowiednich sprzętów elektrycznych, jednakże, żeby korzystanie z nich było bezpieczne potrzebne są m.in. odpowiednie gniazda i łączniki, które znajdziesz w naszym sklepie.

Kontakty elektryczne

Nie należy także zapominać, że obecnie sprzęt ten pełni wraz z funkcją użytkową również funkcję ozdobną. W naszej ofercie znajdziesz różne przyciski pojedyncze i podwójne dostępne w klasycznych odcieniach bieli i beżu. Dodatkowo w asortymencie mamy także różnorodne ramki przeznaczone m.in. do instalacji podtynkowych. W przypadku posiadania dzieci warto postawić na dodatkowe przesłonki do kontaktów.

Co więcej, znajdziesz u nas łączniki np. żaluzjowe czy te z czujnikiem ruchu, które spełnią swoje funkcje zarówno w domach prywatnych, blokach, jak i firmach. Możemy Ci zaproponować różnorodne urządzenia elektryczne dopasowane względem Twoich potrzeb. Jeśli poszukujesz osprzętu konkretnego producenta, naciśnij w logo umieszczone pod produktem – zostaniesz przekierowany do odpowiedniej kategorii.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów