Wczytuję dane...

Milwaukee

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Jakość jest priorytetem. Opierając się na zrozumieniu potrzeb profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi, jakość przyjmuje swój kształt w coraz to lepszych projektach wyrobów.

Firma ta została założona w 1924 roku A.F. Sieberta w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu korporacja nieprzerwanie udoskonalana swoje produkty, najlepszym wyznacznikiem tego stwierdzenie, jest fakt, że od 2016 roku Milwaukee Electric Tool jest największym dostawcą elektronarzędzi w Ameryce Północnej.  

W naszej ofercie znajdują się różnorodne sprzęty, które cechują się licznymi funkcjami i udogodnieniami, tak aby sprostać potrzebom i wymogom profesjonalistów. Możemy zaproponować elektronarzędzie bezprzewodowe takie jak zakrętarki, pilarki taśmowe, wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe, piły i wiele innych. W asortymencie mamy również akcesoria ochronne takie jak rękawice w różnych rozmiarach. Znajdziesz także elementy zamienne do poszczególnych urządzeń np. łańcuchy do piły.  

W przypadku pytań dotyczących artykułów Milwaukee Electric Tool dostępnych w naszym sklepie, zachęcamy do skorzystania z formularza “zapytaj o produkt”. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć i pomóc z wyborem najlepszego sprzętu.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów