Wczytuję dane...

Rozdzielnice i obudowy

Rozdzielnice nadają się do mieszkań i pomieszczeń biurowych. Możliwość łączenia w pionie i poziomie. Przeznaczone do zastosowań w przemyśle

Praca nad instalacją elektryczną jest wymagającym zajęciem, a żeby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i działanie wykonanych elementów potrzebne są rozdzielnice. Sprzęty te służą rozdzieleniu, przetwarzaniu i przesyłaniu energii elektrycznej pomiędzy poszczególnymi obwodami oraz systemami.

Istnieje wiele rodzajów tego urządzenia, dostosowanych w zależności od użytkowania, w naszym sklepie znajdują się m.in. modele modułowe, stacjonarne czy też budowlane.

Dodatkowym zabezpieczeniem wykonywanej przez fachowca instalacji są wszelkiego rodzaju obudowy m.in. hermetyczne (zazwyczaj występujące w kolorze białym). Obudowy służą również zamaskowaniu danego sprzętu w celach estetycznych. Nabędziecie u nas również cokoły, pokrywy, przepusty, kołnierze montażowe i wiele innych elementów, dzięki którym praca nad instalacjami elektrycznymi będzie usprawniona, ułatwiona i bezpieczna.

Jeśli macie pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zachęcamy do skorzystania z formularza – zapytaj o produkt. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów