Wczytuję dane...

Ochrona odgromowa

Pomaga przejąć zagrożenie bezpośredniego wyładowania piorunowego w obiekt. Instalacja odgromowa ma na celu ochronę życia , powinna być wykonana  zgodnie z normami i przepisami

Chcąc zadbać o swój dom powinniśmy rozważyć instalację elementów, które mogą zapobiec uszkodzeniom powstałym na skutek gwałtownych zjawisk atmosferycznych w tym “uderzeniu piorunów”.

Odpowiednia ochrona odgromowa spowoduje, że zarówno ludzie, jak i zwierzęta przebywający w danym obiekcie nie będą narażeni na porażenie. Co więcej, taki system zniweluje ryzyko wystąpienia pożaru lub eksplozji wynikające z uszkodzenia instalacji elektrycznych. Zamontowana ochrona odgromowa znacząco zmniejsza ryzyko zniszczenia urządzeń podłączonych, w czasie burzy (uderzenia) do zasilania.

W naszej ofercie mamy m.in. obudowy, uchwyty dystansowe, ograniczniki przepięć i wiele innych. Przygotowaliśmy dla Was osprzęt znanych marek, aby móc zapewnić jak najlepszą jakość wykonanej instalacji. Znajdziecie u nas produkty od: OBO BETTERMANN, KOPOS, SIMET czy też ETI.

W przypadku pytań dotyczących poszczególnych produktów, zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na nurtujące Was pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów