Wczytuję dane...

Osprzęt łączeniowy

Dbając o bezpieczeństwo elektryczne w domu, mieszkaniu czy też firmie należy wybrać odpowiednio dopasowany osprzęt łączeniowy, w którego skład wchodzą między innymi puszki instalacyjne używane podczas montażu gniazdek.

W naszej ofercie znajdują się między innymi puszki podtynkowe o różnych wielkościach, złączki wieloprzewodowe, gniazda, mostki grzbietowe, ścianki końcowe i wiele innych produktów niezbędnych podczas prawidłowego podłączania instalacji energetycznych.

Możemy Wam zaproponować sprzęt najlepszych producentów takich jak: ERKO, MOREK, SIMET, WAGO i wielu innych. Produkty tych marek są trwałe i cechują się między innymi tym, że wykorzystują wysokogatunkowe tworzywo termoplastyczne jako materiał izolujący.

W przypadku samodzielnego wybierania osprzętu łączeniowego zalecamy skonsultowanie się z fachowcem. Oczywiście w przypadku pytań, również my chętnie udzielimy rady. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu, dzięki której możliwa do zrealizowania będzie bezpieczna instalacja.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów