Wczytuję dane...

Fotowoltaika

Fotowoltaika to proces polegający na wykorzystywaniu promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej. Pomaga zmniejszyć wydatki za energie.

Wykorzystywanie ekologicznej energii do ogrzania domu czy też wody, zaczęło być powszechnie stosowane. W naszym sklepie umieściliśmy liczne urządzenia i akcesoria, dzięki którym można wykonać instalację fotowoltaiczną.  

Tego typu instalacje polegają na specjalnych ogniwach (panelach) wykonanych z krystalicznego krzemu. Ogniwa przechwytują energię słoneczną i przekształcają ją na prąd stały, dzięki któremu możemy przez cały rok ogrzewać wodę czy też domy, nawet przez dwie do trzech dekad.  

W naszym asortymencie przygotowaliśmy różnorodne sprzęty PV takie jak kable i akcesoria, rozdzielnice i obudowy, elementy podłączeniowe, konstrukcje montażowe, aparaturę zabezpieczającą, inwertery, automatykę oraz panele. Instalacje te mają dwie znaczące korzyści - są ekologiczne i mogą znacząco obniżyć rachunki za prąd lub całkowicie je zniwelować, gwarantują niezależność energetyczną.  

Oczywiście w przypadku pytań odnoście do naszej oferty serdecznie zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści postarają się jak najlepiej pomóc.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.