Wczytuję dane...

Domofony i dzwonki

W naszym bogatym asortymencie sklepu internetowego nie tylko znajdziesz narzędzia elektryczne i osprzęt, który dopasujesz do każdego stylu wykończenia wnętrza. Przygotowaliśmy również ofertę, w której dostępne są domofony i wideodomofony, a także dzwonki do drzwi. Interesujesz się innowacyjnymi rozwiązaniami? Koniecznie sprawdź dzwonki drzwiowe bezprzewodowe, które nie tylko sprawdzą się w domach jednorodzinnych, ale również biurach.

Znajdziesz u nas nowoczesne zestawy domofonowe i wideodomofonowe na baterie ułatwiające kontakt z osobami przebywającymi na zewnątrz obiektu. Charakteryzują się one łatwą instalacją i konfiguracją, jak również możliwością zdalnego zarządzania oraz zwiększoną trwałością, na którą nie będą mieć wpływu nawet zmienne warunki atmosferyczne. W ofercie online dostępne są również sygnalizatory bezprzewodowe na baterie, które dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, jak i dźwiękowych.

Sprawdź, jakie nowoczesne zestawy sygnalizatorów przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie online!

Chcemy wyjść Ci naprzeciw i dostarczyć jak najlepsze produkty, dlatego w tej kategorii umieściliśmy liczne i różnorodne domofony oraz dzwonki. Będziesz mógł dopasować urządzenie nie tylko pod względem funkcjonalności, ale także wyglądu i dodatkowych ułatwień. Dostępne są u nas m.in. modele dotykowe z możliwością zapisywania kontaktów.

Doskonale rozumiemy, że tego typu elektronika ma również ładnie się prezentować, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz estetyczne domofony w jednolitym kolorze lub we wzory np. fantazyjne, czarne kręgi. Klasyka czy nowoczesność? Wybierz model, który idealnie będzie współgrał z Twoim domem lub mieszkaniem.

Niezmiernie cenimy sobie jakość, dlatego oferujemy Ci wybór najlepszych sprzętów od znanych marek takich jak: Commax, Dpm, Somfy, Vidos i wielu innych.

A jeśli zastanawiasz się nad kilkoma modelami i potrzebujesz dodatkowych wskazówek możesz skorzystać z przycisku “zapytaj o produkt”. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości tak, abyś mógł wybrać najlepsze urządzenie do swojego domu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów